Wdrożenia technologii Microsoft

Bezpieczeństwo i wydajność dla Twojej firmy

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu efektywności pracy oraz lepszej komunikacji, decyzja o migracji do chmury Microsoft wydaje się prosta. Jesteśmy Partnerem Roku Microsoft, który oferuje profesjonalne wdrożenie w najniższej cenie oraz pełne wsparcie powdrożeniowe.

Wdrożenia Onex Group to:

Gwarancja
bezpieczeństwa
Support i pomoc
techniczna
Zawsze aktualne
oprogramowanie

Jakie rozwiązania wdrażamy?

Kompletne rozwiązanie dla Twojego biznesu

Nowoczesne rozwiązanie dla firm, oparte na technologii chmury Microsoft. Pozwala na pracę z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego z każdego miejsca na świecie.

Office 365 to najlepsze aplikacje biurowa oraz usługi chmurowe dla firm.
Dowiedz się więcej

Nowoczesna księgowość w chmurze Microsoft

Usługa dedykowana dla biur rachunkowych i firm prowadzących własną księgowość. Zabezpiecz swoje dane - postaw na Azure.

Sprawdź co zyskasz wybierając platformę Azure
 • Elastyczność

  Ogromny wybór z wielu gotowych rozwiązań
 • Oszczędność

  Płatność wyłącznie za rzeczywiste zużycie
 • Bezpieczeństwo

  Pełna chrona przed zagrożeniami w obciążeniach chmury
Dowiedz się więcej

Nie wiesz które rozwiązanie jest najlepsze dla Ciebie? Skontaktuj się z nami - nasi specjaliści doradzą i przygotują dedykowaną ofertę dla Twojego biznesu.

Zobacz dotychczasowe realizacje

Wdrażaj wszystkie usługi lub
pojedyncze rozwiązania, takie jak:

 • SharePoint Online

  Wdrożenie SharePoint daje możliwość stworzenia unikalnego i zaawansowanego środowiska pracy wykorzystującego: obiegi dokumentów, zasady prywatności i profesjonalną administrację.
 • Exchange Online

  Wdrożenie i migracja Exchange Online umożliwia płynne przeniesienie poczty do środowiska w chmurze, dostępnego z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu.
 • Skype dla Firm

  Wdrożenie Skype dla Firm pozwala na przeprowadzanie bezpiecznych i szyfrowanych konferencji online. Rozwiązanie umożliwia organizację połączeń nawet dla 250 uczestników.

Jak działamy?

Usługa wdrożenia Office 365 dostosowana do Twoich potrzeb

1

Zebranie wymagań i oczekiwań klienta

Nasi technicy dokładnie zbadają Państwa potrzeby, pomogą określić zakres usługi tak aby wszystko co niezbędnebyło wykonane a wszystko co zbędne pominięte aby zminimalizować czas oraz koszty.

2

Przygotowanie projektu

Setki klientów nauczyły nasz że każdy jest inny i każdy ma inne oczekiwania wobec nas oraz potrzeby wobec usługi Office 365.

3

Konfiguracja usługi oraz wdrożenie rozwiązań

Dbamy o to aby proces wdrożenia nie wpływał negatywnie na pracę. Wszystkie niezbędne kroki wdrożenia planujemy razem z Państwem i jeżeli jest taka potrzeba dokładnie wszystko wyjaśniamy.

4

Szczegółowa weryfikacja oraz testy działania

Żadne wdrożenie nie może być zakończone bez wcześniejszego sprawdzenia poprawności wykonania usługi. Każde wdrożenie w końcowym etapie jest poddawane dokładnym testom, abyśmy mieli pewność że wszystko poszło zgodnie z planem.

5

Wsparcie powdrożeniowe

W Onex Group stawiamy na relację. Chcemy mieć pewność, że nie tylko wszystko zrobiliśmy dobrze, ale że wszystko działa dobrze przez cały okres użytkowania przez Państwa Office 365.

Usługa wdrożenia obejmuje prace związane z dostosowaniem: SharePoint Online, Exchange Online, Skype dla biznesu lub całego pakietu Office 365. Koszt wdrożenia jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania konfiguracji.

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!