Onex Group | Rozwój oprogramowania | Eksperci Microsoft

Szyte na miarę rozwiązania ITRozwój oprogramowania

Cyfryzacja przedsiębiorstw bardzo często wymaga indywidualnego podejścia do zaprojektowania systemu. Rozwiązania "z pudełka" nie sprawdzają się ze względu na swoją ogólność i niedopasowanie do określonego profilu biznesu. W Onex Group budujemy rozwiązania dopasowane do profilu organizacji każdego klienta indywidualnie.

Logo

Ostatnio realizowane projekty

Zainspiruj się ostatnimi projektami, które realizowaliśmy:

 • System do zarządzania uczelniami

  Utrzymujemy i rozwijamy kompleksowo systemy obsługujące główne procesy związane z działalnością wyższych uczelni. Z systemów korzystają 33 uczelnie, które obsługują 220 tys. studentów (1/5 całej populacji w Polsce).

 • Utrzymanie systemu w branży ubezpieczeniowej

  Utrzymujemy systemy realizujące programy oraz usługi ubezpieczeniowo-serwisowe najmu urządzeń mobilnych.

 • Portal do zarządzania infrastrukturą IT

  Dbamy o rozwój portalu, w którym klienci mogą zarządzać swoimi zarezerwowanymi maszynami wirtualnymi i fizycznymi. Portal został zaimplementowany z wykorzystaniem najnowszych technologii opartych na Microsoft Cloud.

image background

Piotr Gorski

Head of Software Development Domain

Scenariusze współpracy

 • Projektowanie i wdrożenie

  Bierzemy na siebie cały proces wdrożenia rozwiązania od zaprojektowania poprzez wdrożenie oraz adaptację rozwiązania w organizacji.

 • Dedykowany zespół

  Dobieramy odpowiednio sprofilowany zespół, który pomoże zaadresować Twoje cele biznesowe. Po Twojej stronie pozostaje zarządzanie projektem.

 • Rozszerzenie zespołu

  Wzmacniamy Twój zespół poprzez dopasowanie ekspertów, uzupełniając odpowiednio braki kompetencyjne.

Kim jesteśmy?

W Onex Group wiemy, że rozwój oprogramowania jest inwestycją, która może wiązać się z dużym ryzykiem oraz kosztami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz, aby ta inwestycja się opłaciła i przyniosła jak największy zwrot. Rozumiemy, że środki, które przeznaczasz na rozbudowę systemów informatycznych mają być wykorzystane w optymalny sposób tak, aby przyniosły oczekiwane rezultaty. Twoja inwestycja jest ważna i dlatego czujemy się odpowiedzialni za jej powodzenie.\n\nSpecjalizujemy się w rozwoju oraz usprawnianiu oprogramowania z wykorzystaniem technologii Microsoft, tak, aby w jak najefektywniejszy sposób wspierały procesy biznesowe. Punktem wyjścia jest zrozumienie Twojej wizji po to, aby dostarczone przez nas oprogramowanie było dopasowane do biznesu i pokrywało się z Twoimi oczekiwaniami.\n\nDysponujemy zespołami doświadczonych profesjonalistów, którzy dobiorą odpowiednią technologię oraz podejście do projektowanego rozwiązania, uwzględniając wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasze kompetencje pokrywają również obszary:

Digitalizacja procesów biznesowych w oparciu o rozwiązania WEB

Digitalizacja procesów biznesowych w oparciu o rozwiązania WEB

Digitalizacja procesów biznesowych jest dziś nie tylko trendem, ale przede wszystkim istotnym usprawnieniem dla wielu przedsiębiorstw. Stworzymy funkcjonalną aplikację online do dowolnego zastosowania i spełniającą wszelkie potrzeby (zewnętrzne lub wewnętrzne). Dostarczymy rozwiązanie w pełni zgodne z Twoimi wymaganiami oraz przygotujemy je na ulepszenia i wszelkie zmiany, które będą wynikać z przyszłych potrzeb Twojej organizacji.

Rozwój i utrzymanie oprogramowania. Nowe funkcje i rozbudowa aplikacji 

Rozwój i utrzymanie oprogramowania. Nowe funkcje i rozbudowa aplikacji 

Tworzenie ciągle nowych funkcji w aplikacjach to często wręcz konieczność. Wymagają tego zarówno klienci, jak i zmieniające się regulacje prawne. Istotne jest, aby rozwijać oprogramowanie w przemyślany sposób. Takie podejście pozwoli zwiększyć przychody oraz utrzymać lub poprawić pozycję na rynku.

Integracja systemów

Integracja systemów

Jeśli korzystasz z dwóch różnych rozwiązań informatycznych i chcesz stworzyć połączenie między nimi, możemy Ci w tym pomóc. Dzięki temu przepływ danych pomiędzy poszczególnymi systemami rozpocznie się automatycznie. Przygotujemy API do integracji z systemem firm trzecich, zajmiemy się integracją z systemami płatności, firmami kurierskimi i księgowymi czy też z mediami społecznościowymi.

Migracja rozwiązań on-premise do chmury

Migracja rozwiązań on-premise do chmury

Tradycyjny hosting aplikacji i systemów to popularne i często wybierane rozwiązanie, które ma swoje wady i zalety. Pomożemy Ci odpowiednio skonfigurować, zarządzać i zainstalować odpowiednie komponenty, aby zapewnić maksymalną wydajność chmury przy możliwie najniższych kosztach.

Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane

Jeśli masz pomysł na biznes i potrzebujesz do niego rozwiązania informatycznego, to pomożemy Ci stworzyć takie rozwiązanie, perfekcyjnie dopasowane do Twoich oczekiwań. Dostępne w przeglądarkach internetowych, na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Budowa rozwiązania na bazie Proof of Concept (PoC)

Budowa rozwiązania na bazie Proof of Concept (PoC)

Przekształcimy Twój PoC w pełni działający produkt gotowy do wejścia na rynek. Uwzględnimy wszystkie wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne tak, aby aplikacja stała się atrakcyjna nie tylko dla Twojego klienta. Będzie ona działać szybko i bez zakłóceń. W przyszłości będziesz mógł ją łatwo rozbudować lub dokonać migracji na inny serwer.

Zastanawiasz się, jak wdrożyć nowoczesne raportowanie w swojej organizacji? Skontaktuj się z nami!