Onex Group | Pracuj z nami

Pracuj z Onex Group

Dlaczego warto z nami pracować?

Za atmosferę, pracę bez presji, godne wynagrodzenie i poczucie przynależności do organizacji.

Monika HandlowiecDołącz do nas

Dlaczego warto pracować w Onex Group?

Work – life balanceNasze wyróżnieniePraca z ekspertamiIntegracjaBiura
gradient
ikona

Work – life balance

Tworzymy organizację, która pozwala na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Mamy elastyczne godziny pracy i nielimitowane urlopy, co zapewnia nam maksimum efektywności. Pracujemy w miłym i otwartym środowisku. Nie tworzymy między sobą dystansu, wszyscy jesteśmy „na Ty”. Dbamy o luźną i profesjonalną atmosferę. Zapominamy o sztywnym dress code. Najważniejsza jest dla nas praca zespołowa, wzajemne zaufanie i dążenie do wspólnego celu.

ikona

Nasze wyróżnienie

Wiarygodność, równość, uczciwość i pozytywna atmosfera to dla nas więcej niż słowa. To nieodłączne elementy codziennej pracy w Onex Group. Potwierdza to certyfikat #GreatPlaceToWork oraz nasi pracownicy. Aż 84% z nich uważa Onex Group za świetnego pracodawcę! To wszystko przełożyło się na dwa tytuły – Najlepsze Miejsce Pracy Polska 2022 (firmy małe i średnie) oraz Najlepsze Miejsce Pracy dla Milenialsów Polska 2022. Tak wielkie wyróżnienie jest dla nas dodatkową motywacją do dalszego rozwoju oraz tworzenia miejsca pracy, w którym każdy chciałby się znaleźć.

ikona

Praca z ekspertami

Chcemy być atrakcyjnym pracodawcą z branży IT, z profesjonalistami na pokładzie i ciekawymi projektami. Pracując z nami, będziesz otoczony przez specjalistów, od których możesz się wiele nauczyć.

ikona

Integracja

Dbamy o relacje w Organizacji. Bierzemy udział w imprezach firmowych, wyjazdach integracyjnych oraz corocznym spotkaniu wigilijnym. Dodatkowo, niektóre piątkowe popołudnia przeznaczamy na lepsze poznanie się i wspólną rozrywkę w biurze (tzw. „alkoholowe piątki” :)).

ikona

Biura

Mimo, że każdy w firmie sam decyduje o tym, czy pracuje zdalnie, w biurze czy hybrydowo, nie oszczędzaliśmy na biurach. Jeśli zdecydujesz się na pracę stacjonarną, zapraszamy do nowoczesnych i w pełni wyposażonych biur w atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce - Warszawie i Częstochowie. Każde biuro ma kuchnię, jadalnię, strefę rozrywki z dostępną konsolą i grami, biblioteczkę firmową oraz parking dla osób, które nie wybierają transportu publicznego.

Benefity

zegar

Elastyczne godziny pracy

opieka medyczna

Prywatna opieka medyczna

książka

Biblioteka Onexowca

tablica

Zajęcia z języków obcych

ketel

Karta Multisport

konfetti

Imprezy integracyjne

Rozwijając Onex Group każdego dnia dążę do tego, aby nasza organizacja była miejscem, w którym sam chciałbym być zatrudniony jako pracownik, a nasi Klienci zostali potraktowani tak, jak sam chciałbym być potraktowany jako Klient.

Onex Group zrodził się z mojej pasji do produktów i technologii Microsoft. Wierzę, że dobrą firmę tworzą tylko szczęśliwi pracownicy, a ich entuzjazm przekłada się na satysfakcję końcową naszych Klientów. To właśnie dlatego nieustannie poszukuję osób, które myślą podobnie i czerpią radość z tego, co robią.
Jakub HryciukCEO Onex Group
Moja przygoda z Onex Group zaczęła się kilka lat temu. Cieszę się, że jestem jednym z członków tej wspaniałej grupy. W Onexie zwykły dzień staje się niezwykłym, ponieważ dookoła są ludzie, którzy zarażają tak pozytywną energią i entuzjazmem, że praca staje się przyjemniejsza.

Aktualnie pracuję na stanowisku opiekuna klienta kluczowego. Czuję, że każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania, na które za każdym razem odpowiadam z pełnym zaangażowaniem i optymizmem, ponieważ wiem, że mam na kogo liczyć w razie potrzeby.
Dzięki temu, że firma dała mi możliwości rozwoju, bez ciągłej kontroli i presji ze strony przełożonych, odnalazłem tutaj pasję do pracy jaką wykonuję.
Damian PolitańskiStarszy Ekspert ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Strategicznego
Drag

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, jeśli Twoje CV będzie spełniało wszystkie kryteria stanowiska, na które aplikujesz. Pierwszym krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna, podczas której poruszymy kwestie twojej motywacji do pracy w Onex Group, doświadczenia i umiejętności. Zapytamy też o twoją dostępność i oczekiwania finansowe. Chcemy, żeby proces rekrutacyjny był możliwie jak najkrótszy. W zależności od stanowiska zaprosimy Cię na 1 lub 2 spotkania.

1
papierowy samolotWysłanie CV
2
telefonRozmowa telefoniczna
3
rozmowaSpotkanie F2F lub online z rekruterem i Hiring Managerem (weryfikacja techniczna)
4
dokumentOferta

Aktualne oferty pracy

Oferty pracy