Onex Group software house

Poszukujesz doświadczonego zespołu programistów do swojego projektu? Potrzebujesz doradztwa w zakresie IT? Nasza kadra to grono doświadczonych ambitnych ludzi, którzy ciągle się rozwijają nie spoczywając przy tym na laurach.

Czym się zajmujemy?

 • Programowanie
  Back-End

  • Tworzenie aplikacji - dostępne 24/7 z dowolnego miejsca na Ziemi poprzez przeglądarkę internetową
  • Hosting on premise z użyciem rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure)
  • Komunikacja z systemami zewnętrznymi (EDI, WSDL, serwisy, API, XML)
 • Usługi
  e-Commerce

  • Rozwiązania konieczne do prowadzenia sprzedaży internetowej - pełna integracja z systemami płatności (polskimi np. przelewy24 i zagranicznymi – sofort, PayPal, PayU, w tym własne rozwiązania)
  • Integracja z mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram, LinkedIn) oraz portalami aukcyjnymi (Allegro, E-bay)
 • Co jeszcze
  gwarantujemy?

  • Kompleksowa pomoc techniczna, usługi konsultingowe i doradztwo
  • Funkcjonalności dostosowane do indywidualnych potrzeb - powiadomienia e-mail, sms, automatyzacja procesów, zarządzanie uprawnieniami, generowanie raportów i plików PDF, struktura hierarchiczna, historyczność, zamówienia, faktury, stany magazynowe, dashboardy.

Rozwiązania klasy biznes

CRM

Systemy CRM

Systemy zarządzania
relacjami

CMS

Systemy CMS

Systemy zarządzania
treścią

ERP

Systemy ERP

Systemy integrujące działy
i funkcje w firmie

B2B

Rozwiązania B2B

Rozwiązania skierowane
do klienta biznesowego

B2C

Rozwiązania B2C

Rozwiązania skierowane
do klienta indywidualnego

TECHNOLOGIE W KTÓRYCH DZIAŁAMY:

.NET 4.7

.NET 4.7

C# 7.0

C# 7.0

ASP.NET MVC

ASP.NET
MVC

HTML 5

HTML 5

CSS 3

CSS 3

jQuery 3.0

jQuery 3.0

Bootstrap 4.0.0

Bootstrap
4.0.0

Entity 6

Entity Framework 6

AJAX

AJAX

MS SQL Server 14

MS SQL
Server 14

Windows Serwer 16

Windows
Serwer 16

.Net Core 2.0

.Net Core
2.0

JavaScript

JavaScript

Wybrane realizacje

Sklep Internetowy

.NET Framework 4.7, C#7, EntityFramework 6 Code First, Log4net, Glimpse, Google API, Microsoft API, Autofac, MVC 5.2.3, WCF, Crystal Reports, jQuery 3.3.1, jQuery UI 1.12.1, jTable 2.4, Rotativa, LinqToExcel

Tworząc sklep internetowy, skupiliśmy się nie tylko na jego wizualnej atrakcyjności – rozbudowanych i przyciągających kreacją stron poszczególnych kategorii i produktów, ale także na funkcjonalności – intuicyjnej nawigacji, przejrzystej strukturze, sprawności wyszukiwarki oraz prostocie w konstrukcji procesu zakupowego.

System CMS

.NET Framework 4.7, C#7, EntityFramework 6 Code First, Log4net, Glimpse, Google API, Microsoft API, Autofac, MVC 5.2.3, WCF, Crystal Reports, jQuery 3.3.1, jQuery UI 1.12.1, jTable 2.4, Rotativa, LinqToExcel

Dodatkowo w celu profesjonalnego zarządzania treścią i funkcjonalnościami związanymi ze sklepem internetowym stworzyliśmy system CMS, który umożliwił wprowadzanie wszelkich zmian i modyfikacji, które wprowadzane mogą być przez każdego pracownika na bieżąco

Portal Informacyjny

RestSharp, ASP.NET Core 2, Razor Pages, BuildBundlerMinifier, Google API, Entity Framework Core 2.1, OWIN, TopShelf 4

Portal CentrumXP stworzony został z myślą o pasjonatach technologii i ich wygodzie. Celem projektu było stworzenie platformy przede wszystkim przejrzystej i przyjaznej w obsłudze dla użytkowników, którzy na bieżąco śledzą newsy ze świata Microsoft. Intuicyjna i nowoczesna konstrukcja platformy pozwoliła nie tylko na logiczne usystematyzowanie i pogrupowanie różnego rodzaju informacji, ale także na łatwiejszy dostęp do nich oraz ich atrakcyjniejszy wygląd

Platforma Szkoleniowa

MVC, Entity Framework 6 Database First, .NET Framework 4.5.1, MVC 5.2.3, Facebook SDK, Web API, PAYPAL SDK

Akademia CentrumXP zaprojektowana została z potrzeby dzielenia się wiedzą na temat produktów Microsoft. Głównym celem projektu było stworzenie miejsca, w którym pomimo dużej ilości szkoleń poruszanie się będzie niezwykle proste i intuicyjne. Platforma skonstruowana została w taki sposób, aby każdy użytkownik bez trudu był w stanie znaleźć na niej dokładnie ten temat szkolenia, który go interesuje. Dzięki automatycznemu zapisywaniu się bieżącego postępu pracy, pokonując kolejne etapy użytkownik przechodzi kurs krok po kroku, aż po uzyskanie certyfikatu, który może wygenerować samodzielnie w formacie PDF. Dodatkowo o wszystkich czynnościach jakie wykonuje, użytkownik jest informowany za pomocą automatycznych maili.

Platforma Szkoleniowa

MVC 5.2.3, Entity Framework 6 Code First. Nlog, OWIN

Platforma Lite to spersonalizowana platforma dystrybucyjna ze szkoleniami online stworzona specjalnie dla partnerów biznesowych chcących odsprzedawać kursy pod własną marką. Platforma zaprojektowana została tak, aby umożliwić dostosowanie jej wyglądu do identyfikacji wizualnej każdej firmy. Dzięki intuicyjnej budowanie udzielanie uprawnień kolejnym podmiotom jest niezwykle łatwe – odbywa się automatycznie i może być przeprowadzone przez każdą osobę, jedynie na podstawie wypełnienia prostego formularza. Funkcjonalność platformy opiera się przede wszystkim na intuicyjnej nawigacji pozwalającej na jej bezproblemową obsługę – przechodzenia poszczególnych etapów szkoleń online krok po kroku.

Platforma/Forum

Elmah, EF 6, Glimpse, jQuery, MVC 5, Quartz

Głównym celem projektu Q&A było stworzenia platformy o funkcji forum, która miała stać się przyjaznym miejscem dla społeczności interesującej się technologią Microsoft. Pomimo złożoności poszczególnych elementów, platforma skonstruowana została z zastosowaniem niezwykle przejrzystej i intuicyjnej nawigacji, aby maksymalnie ułatwić potencjalnemu użytkownikowi poruszanie się po niej. Dodatkowe funkcjonalności takie jak grywalizacja wprowadziły do projektu element angażujący i stale aktywizujący społeczność Q&A.

System CRM

Bootstrap 4, MVC 5.2.4, Entity Framework 6 Code First, jQuery Validation 1.17, Quartz 2.5

System CRM powstał w odpowiedzi na potrzebę usystematyzowania wszystkich informacji, którymi dysponuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Głównym celem wdrożenia rozwiązania było stworzenie odpowiedniego środowiska do organizacji treści i plików związanych z informacjami o pracownikach, poszczególnych jednostkach współpracujących z agencją oraz projektami, które prowadzi. System wyposażony został w wiele przydatny, spersonalizowanych i łatwych w obsłudze funkcji, takich jak możliwość dodawania informacji o kolejnych zgłoszeniach inwestorów czy tworzenie i wysyłka ankiet po zakończeniu projektu, które umożliwiają weryfikację przebiegu współpracy.

Landing Page

WebForms

Podstrona NowoczesnyOffice.CentrumXP.pl stworzona została jako forma reklamy internetowej, którą porównać można do niemal bez kosztowego pracownika, pozyskującego klientów 24/7. Głównym celem podstrony było przeprowadzenie użytkownika przez atrakcyjny wizualnie i nieskomplikowany szablon zawierający istotne informacje handlowe. Projektowanie z uwzględnieniem takich aspektów jak przejrzystość, czytelność oraz prosta nawigacja pozwoliła na stworzenie przyciągającej uwagę, nieskomplikowanej strony internetowej.

Landing Page

MVC 5.2.3

Podstrona Rodo.CentrumXP.pl stworzona została jako forma reklamy internetowej, którą porównać można do niemal bez kosztowego pracownika, pozyskującego klientów 24/7. Dzięki zastosowaniu nieskomplikowanej budowy i chronologicznego układu oraz intuicyjnej nawigacji, strona w przyjazny sposób przeprowadza użytkownika po kolejnych zagadnieniach dotyczących tematu RODO oraz rozwiązań mu dedykowanych.

Jak wygląda współpraca?

1

Rozpoznanie potrzeb

Na tym etapie określamy czego potrzebujesz - niezależnie od tego czy jest to serwis czy aplikacja, proponujemy Ci optymalne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Dodatkowo wstępnie oszacujemy najważniejsze aspekty związane z projektem, tj czas jego trwania i koszty jego wdrożenia.

2

Plan działania

Kiedy zdecydujesz się już na współpracę z nami, precyzyjnie określimy każdą funkcjonalność, którą powinien posiadać Twój serwis. Następnie przygotujemy szczegółowy plan działania: harmonogram prac, dokumentację, określimy koszty i czas wykonania projektu.

3

Do roboty!

Gdy szczegółowo już poznamy Twoje potrzeby, a Ty będziesz wiedział czego od nas oczekujesz, zabierzemy się do pracy. Stosujemy wiele metodologii programowania. Wybierzemy tę, która najlepiej pasować będzie do Ciebie. Możemy przygotować Twoje rozwiązanie od początku do końca - za jednym razem lub oddawać go etapami - podczas których będziesz mógł wprowadzać zmiany lub doprecyzować funkcjonalności.

4

Stała współpraca

Poza tym, że otrzymasz od nas gotowy serwis, możemy również zaoferować Ci jego wsparcie techniczne przez cały okres użytkownika. Nic nie jest doskonałe i nie od razu Rzym zbudowano. Wiemy z doświadczenia, że dobra aplikacja to taka, która stale się rozwija. My w tym rozwoju chętnie Ci pomożemy.

Dlaczego warto nam zaufać?

15

Doświadczenie

W branży działamy już 15 lat. Na swoim koncie mamy liczne projekty, lecz ciągle szukamy nowych wyzwań.

Profesjonalizm

Doskonale znamy branżę, dlatego stawiamy na ciągły rozwój i wdrażanie innowacyjnych technologii, aby tworzyć wyłącznie oprogramowanie najwyższej jakości.

Rzetelność

Kładziemy nacisk na współpracę, dobrą komunikację oraz sumienne i terminowe wykonywanie obowiązków.

Ambicja

Pracujemy na sukces naszych klientów, dlatego kładziemy nacisk na współpracę, dobrą komunikację oraz sumienne i terminowe wykonywanie obowiązków.

Indywidualne podejście

Wierzymy, że najlepsze projekty powstają dzięki indywidualnemu podejścia do naszych klientów i rozwiązywaniu problemów wynikających ze specyfiki działania każdej firmy.

Pasja

Nasza praca to także nasza pasja. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem i motywacją do tworzenia wyjątkowych rozwiązań.

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!