Pracuj z Onex Group

Dlaczego warto z nami pracować?

Za atmosferę, pracę bez presji, godne wynagrodzenie i poczucie przynależności do organizacji.

Monika HandlowiecDołącz do nas

Scroll down

#1 Dlaczego warto pracować w Onex Group?

Satysfakcjonujące wynagrodzenie bez systemu premiowego

Pensja nie dzieli się na część stałą i zmienną. Nasza filozofia zakłada, że dajemy z siebie 100%, w związku z tym mamy zagwarantowaną atrakcyjną pensję, która na analogicznych stanowiskach funkcjonuje z systemem premiowym. U nas nie stresujesz się tym, czy dowieziesz wynik i dostaniesz lub nie premię na koniec kwartału. Jedyne o co walczysz to satysfakcję naszych Klientów.

Jeśli do pracy motywują Cię jedynie bodźce zewnętrzne, praca z nami niestety nie jest dla Ciebie.

Brak budżetów szkoleniowych

Tak, u nas nie ma budżetów szkoleniowych – szkolisz się po prostu tyle ile uważasz, ze potrzebujesz. W Onex Group uważamy, że Twój rozwój zawodowy jest częścią Twojej pracy, a nie przywilejem, który należy limitować.

Work – life balance

Tworzymy organizację, która pozwala na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Mamy elastyczne godziny pracy, co zapewnia nam maksimum efektywności. Pracujemy w miłym i otwartym środowisku. Nie tworzymy między sobą dystansu, wszyscy jesteśmy „na Ty”. Dbamy o luźną i profesjonalną atmosferę. Najważniejsza jest dla nas praca zespołowa, wzajemne zaufanie i dążenie do wspólnego celu.

Nasze wyróżnienie

Wiarygodność, równość, uczciwość i pozytywna atmosfera to dla nas więcej niż słowa. To nieodłączne elementy codziennej pracy w Onex Group. Potwierdza to certyfikat #GreatPlaceToWork oraz nasi pracownicy. Aż 84% z nich uważa Onex Group za świetnego pracodawcę! Tak wielkie wyróżnienie jest dla nas dodatkową motywacją do dalszego rozwoju oraz tworzenia miejsca pracy, w którym każdy chciałby się znaleźć.

Praca z ekspertami

Chcemy być atrakcyjnym pracodawcą z branży IT, z profesjonalistami na pokładzie i ciekawymi projektami. Pracując z nami, będziesz otoczony przez specjalistów, od których można się uczyć.

Integracja

Dbamy o relacje w Organizacji. Bierzemy udział w imprezach firmowych, wyjazdach integracyjnych oraz corocznym spotkaniu wigilijnym. Dodatkowo, niektóre piątkowe popołudnia przeznaczamy na lepsze poznanie się i wspólną rozrywkę w biurze (tzw. „alkoholowe piątki” :)).

Biura

Mimo, że każdy w firmie sam decyduje o tym, czy pracuje zdalnie, w biurze, czy hybrydowo – nie oszczędzaliśmy na biurach. Jeśli zdecydujesz się na pracę stacjonarną – zapraszamy do nowoczesnych i w pełni wyposażonych biur w atrakcyjnych lokalizacjach w Polsce - Warszawie, Gliwicach, Częstochowie i Sosnowcu. Każde biuro ma kuchnie, jadalnie, strefę rozrywki z dostępną konsolą i grami, biblioteczkę firmową, oraz parkingu dla osób, które nie wybiorą transportu publicznego.

#2 Benefity

Elastyczne godziny pracy

Fundusz na rozwój własny

Zajęcia z języków obcych

Prywatna opieka medyczna

Biblioteka Onexowca

Satysfakcjonujące wynagrodzenie
bez systemu premiowego

Imprezy integracyjne

Karta Multisport

Rozwijając Onex Group każdego dnia dążę do tego, aby nasza organizacja była miejscem, w którym sam chciałbym być zatrudniony jako pracownik, a nasi Klienci zostali potraktowani tak, jak sam chciałbym być potraktowany jako Klient.

Onex Group zrodził się z mojej pasji do produktów i technologii Microsoft. Wierzę, że dobrą firmę tworzą tylko szczęśliwi pracownicy, a ich entuzjazm przekłada się na satysfakcję końcową naszych Klientów. To właśnie dlatego nieustannie poszukuję osób, które myślą podobnie i czerpią radość z tego, co robią.
Jakub HryciukCEO Onex Group
Moja przygoda z Onex Group trwa już od 2 lat. Rozpoczynając przygodę, został postawiony mi cel launchu Sklepu internetowego sprzedającego oprogramowanie, sprzęt komputerowy oraz usługi IT. Tak ambitne wyzwanie przekonało mnie do całego projektu i mogę podkreślić, że to była najlepsza decyzja zawodowa w moim życiu. Dbając o UX/UI design, development, aspekty marketingowe, analityczne oraz logistyczne udało się stworzyć najlepszy E-commerce z branży IT w Polsce. tj. onex.store, który ciągle jest rozwijany. Tak wysoko postawiona poprzeczka, sprawia że jako pracownik Onex Group mam możliwość ciągłego rozwoju osobistego, motywacji oraz osiągania sukcesów z tak wspaniałą grupą ludzi na pokładzie.

Prywatnie moją największa pasją jest sport, w szczególności piłka nożna. W końcu biznes i piłka nożna to w głównej mierze praca zespołowa, gdzie, aby osiągnąć sukces, należy ustalić cele i do nich dążyć.
Marek HyjekSzef E-commerce
Moja przygoda z Onex Group zaczęła się kilka lat temu. Cieszę się, że jestem jednym z członków tej wspaniałej grupy. W Onexie zwykły dzień staje się niezwykłym, ponieważ dookoła są ludzie, którzy zarażają tak pozytywną energią i entuzjazmem, że praca staje się przyjemniejsza.

Aktualnie pracuję na stanowisku opiekuna klienta kluczowego. Czuję, że każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania, na które za każdym razem odpowiadam z pełnym zaangażowaniem i optymizmem, ponieważ wiem, że mam na kogo liczyć w razie potrzeby.
Dzięki temu, że firma dała mi możliwości rozwoju, bez ciągłej kontroli i presji ze strony przełożonych, odnalazłem tutaj pasję do pracy jaką wykonuję.
Damian MałolepszySpecjalista ds. Obsługi Klienta
W HR pracuję od ponad 5 lat głównie w branży IT. Dołączając w maju 2020 na stanowisko Senior Recruitment Specialist do Onex Group byłem bardzo ciekawy czego mogę spodziewać się po „turkusowej organizacji”.

Z perspektyw czasu wiem że jestem w miejscu w którym ludzie żyją wartościami firmy co tworzy kulturę pracy, która wpływa na zaangażowanie każdego pracownika. W Onex Group najbardziej podoba mi się to, że każdy ma realny wpływ na to jak wygląda i funkcjonuje nasza organizacja.
Jonasz KanurskiPeople & Culture Specialist
Drag

#3 Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą, jeśli Twoje CV będzie spełniało wszystkie kryteria stanowiska, na które aplikujesz. Pierwszym krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna, podczas której poruszymy kwestie twojej motywacji do pracy w Onex Group, doświadczenia i umiejętności. Zapytamy też o twoją dostępność i oczekiwania finansowe. Chcemy, żeby proces rekrutacyjny był możliwie jak najkrótszy. W zależności od stanowiska zaprosimy Cię na 1 lub 2 spotkania.

1
Wysłanie CV
2
Rozmowa telefoniczna
3
Spotkanie F2F lub online z rekruterem i Hiring Managerem (weryfikacja techniczna)
4
Oferta

#4 Aktualne oferty pracy

Kogo szukamy? Specjalistów, którzy wyznają nasze wartości, doskonale odnajdą się w turkusowej organizacji i uczynią zespół Onex Group jeszcze lepszym.

Oferty pracy