Office 365 - kompletne rozwiązanie
dla Twojego biznesu

Bezpieczny, niezawodny i wszechstronny

Office 365 to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone głównie dla klientów biznesowych oparte na technologii chmury Microsoft. Usługa ta już w pierwszym kontakcie zaskakuje szeroką gamą rozwiązań klasy korporacyjnej. Pozwala na pracę z dowolnego komputera lub urządzenia mobilnego z każdego miejsca na świecie. Zwiększa tym samym mobilność, a także dostępność pracowników. Dzięki zaawansowanym usługom w chmurze m.in. OneDrive, Microsoft Teams i Skype dla Firm, usługa zapewnia doskonałą komunikację między pracownikami pozwalając wszystkim współpracować szybciej i wydajniej.

Co składa się na usługę Office 365?

Najlepsze aplikacje biurowe

Zestaw profesjonalnych narzędzi do pracy

Usługi chmurowe dla firm

Firma pod ręką. Gdziekolwiek jesteś

Profesjonalne usługi chmurowe
dla nowoczesnego biznesu

Skype dla firm

Nowoczesny komunikator biznesowy
Pozwala na przeprowadzanie bezpiecznych i szyfrowanych konferencji online. Rozwiązanie umożliwia organizację połączeń nawet dla 250 uczestników i w stosunku do wersji konsumenckiej, wzbogacone jest o szereg dodatkowych funkcji takich jak: zdalne udostępnianie ekranu lub widoku konkretnego okna, przekazywanie zdalnej kontroli nad komputerem, udostępnianie prezentacji czy tworzenie ankiet w celu zebrania opinii od uczestników spotkania. Komunikator umożliwia pracownikom odbywanie wspólnych spotkań biznesowych w trybie online z niezawodnym obrazem HD, za pomocą zaawansowanych opcji rozmów, takich jak m.in. śledzenie ruchów głowy.

Exchange Online

Wirtualny hostowany serwer pocztowy
Pozwala na korzystanie ze wszystkich najważniejszych funkcji niezbędnych w organizacji pracy firmy, takich jak: obsługa poczty , zarządzanie kontaktami, tworzenie i zarządzenie zadaniami oraz dostęp do zaawansowanego kalendarza. Funkcje ochrony przed utratą danych uniemożliwiają użytkownikom omyłkowe wysłanie poufnych informacji niepowołanym osobom. Aplikacja gwarantuje zawsze aktualne funkcje serwera pocztowego oraz zapewnia dostępność do zasobów na poziomie 99,99% w skali roku. Jest to idealne rozwiązanie dla firm pragnących unowocześnić zarządzanie pocztą przy jednoczesnej redukcji kosztów utrzymania lokalnej infrastruktury serwerowej.

Sharepoint Online

Wirtualna biblioteka dokumentów i aplikacji
Umożliwia tworzenie firmowych grup roboczych i nadawania im odpowiednich uprawnień dostępowych. Do najpopularniejszych scenariuszy wykorzystania SharePoint należą: listy kontaktów i bazy CRM, współpraca na dokumentach i zarządzanie ich obiegiem, tworzenie projektów i zadań zespołów lub grup roboczych, tworzenie i przydzielanie zadań zespołom lub konkretnym osobom, tworzenie i rozbudowywanie baz danych. SharePoint Online pozwala udostępniać zawartość, wiedzę i aplikacje oraz zarządzać nimi, aby zwiększyć możliwości pracy zespołowej, szybko znajdować informacje i bezproblemowo współpracować w całej organizacji.

OneDrive

Wirtualny dysk dla biznesu
OneDrive dla Firm ułatwia udostępnianie wszystkich plików i współpracę nad nimi z dowolnego miejsca również mobilnie. Usługa umożliwia współtworzenie w czasie rzeczywistym w popularnych aplikacjach, takich jak Word i PowerPoint. Dzięki załączaniu plików do wiadomości e-mail programu Outlook, pozwala również zaoszczędzić czas za pomocą jednego kliknięcia. OneDrive dla firm wyróżnia się sposobem zarządzania plikami, gdzie można w pełni kontrolować zakres dostępnych działań jak i uprawnień.

Teams

Komunikator nowoczesnej firmy
Nowoczesny czat dla zespołów, umożliwiający błyskawiczną komunikację w dużych przedsiębiorstwach. Aplikacja zapewnia stały kontakt między pracownikami, dzięki czatowi, połączeniom telefonicznym i spotkaniom w zespołach oraz konwersacjom prywatnym, a także w małych grupach. Z Teams można planować spotkania Skype w trybie online i dołączać do nich, korzystając z opcji wideo HD, VoIP i telefonicznych konferencji głosowych, a także udostępniać pliki, aplikacje, pulpit i dedykowany numer telefonu.

Co zyskujesz wdrażając Office 365 do Twojej firmy?

 • Support i pomoc techniczną

  Nasi eksperci zapewniają kompleksowe wsparcie techniczne oraz pomoc przy wdrożeniu usługi Office 365 krok po kroku. Dokładnie zbadamy potrzeby Państwa firmy i odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące usługi.
 • Zawsze aktualne oprogramowanie

  Usługa gwarantuje dostęp dla wszystkich pracowników do zawsze najnowszej wersji Office na każdym urządzeniu. Dla 1 użytkownika pakiet można zainstalować na 5 komputerach PC lub/i MAC oraz 5 telefonach i 5 tabletach.

Na czym polegają wdrożenia Office 365?

Spersonalizowana konfiguracja usług pochodzących z pakietu Office 365 pozwala na dostosowanie funkcji pakietu do potrzeb współczesnego biznesu. Dlatego też, podejmując decyzję o zakupie rozwiązania Office 365, warto również zdecydować się na indywidualne wdrożenie, które zapewni firmie nie tylko dostosowane do jej potrzeb profesjonalne narzędzia pracy, ale zagwarantuje także niezawodność i bezpieczeństwo.

Wdrożenie może obejmować wszystkie usługi lub pojedyncze rozwiązania, takie jak:

 • SharePoint Online

  Wdrożenie SharePoint daje możliwość stworzenia unikalnego i zaawansowanego środowiska pracy wykorzystującego: obiegi dokumentów, zasady prywatności i profesjonalną administrację.
 • Exchange Online

  Wdrożenie i migracja Exchange Online umożliwia płynne przeniesienie poczty do środowiska w chmurze, dostępnego z dowolnego urządzenia w dowolnym miejscu.
 • Skype dla firm

  Wdrożenie Skype dla Firm pozwala na sprawną i efektywną komunikację nie tylko wewnętrzną – pomiędzy pracownikami, ale również zewnętrzną – pozwala na wygodny komunikację również z klientami. Czat, spotkania i udostępnianie ekranu – wszystko z poziomu jednej aplikacji.

Jak działamy?

Usługa wdrożenia Office 365 dostosowana do Twoich potrzeb

 • Krok 1

  Zebranie wymagań i oczekiwań klienta wobec usługi Office 365

  Nasi technicy dokładnie zbadają potrzeby Państwa firmy - pomogą określić zakres usługi w celu jej optymalizacji. Następnie zostaną wprowadzone niezbędne narzędzia i zmiany oraz wykluczone niepotrzebne funkcje, tak aby zminimalizować czas oraz poniesione koszty.

 • Krok 2

  Przygotowanie projektu w oparciu o indywidualne potrzeby klienta

  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i pracy z wieloma klientami doskonale rozumiemy indywidualność każdego biznesu. W związku z tym dla każdego klienta przygotowujemy indywidualne projekty i rozwiązania.

 • Krok 3

  Konfiguracja usługi Office 365 oraz wdrożenie nowych rozwiązań

  Dbamy o to, aby proces wdrożenia nie wpływał negatywnie na pracę naszych klientów. Wszystkie niezbędne kroki wdrożenia planujemy razem z Państwem i jeżeli jest taka potrzeba dokładnie wszystko wyjaśniamy.

 • Krok 4

  Szczegółowa weryfikacja oraz testy działania usługi Office 365

  Każde wdrożenie w końcowym etapie jest poddawane testom, abyśmy mieli pewność, że wszystko poszło zgodnie z planem.

 • Krok 5

  Wsparcie powdrożeniowe

  W Onex Group stawiamy na relację. Chcemy mieć pewność, że nie tylko wszystko zrobiliśmy dobrze, ale również, że wszystko działa bez zarzutu w trakcie całego roku użytkowania przez Państwa Office 365.

Usługa wdrożenia obejmuje prace związane z dostosowaniem: SharePoint Online, Exchange Online, Skype dla biznesu lub całego pakietu Office 365. Koszt wdrożenia jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania konfiguracji.

Porównanie planów licencji Office 365

Microsoft 365 Business Basic Microsoft 365 Apps for Business Microsoft 365 Business Standard
Ilość urządzeń nie dotyczy 15
(5 PC/Mac + 5 tabletów + 5 smartfonów)
15
(5 PC/Mac + 5 tabletów + 5 smartfonów)
Aplikacje stacjonarne
Word
Excel
PowerPoint
Outlook
OneNote
Publisher
Access
Dodatkowe usługi
Szkolenia online -40% -40% -40%
Aplikacje w chmurze
OneDrive
Skrzynka 50GB
Skype dla firm
SharePoint Online
Teams

Szkolenia Office 365 dla firm

W ofercie Onex Group znajdziecie Państwo autorskie szkolenia stacjonarne i e-learningowe dotyczące oprogramowania Microsoft Office 365. Szkolenia dedykujemy w szczególności dla firm. Dzięki naszym szkoleniom możliwe jest zdobycie praktycznych umiejętności, które zapewniają wzrost efektywności pracy z usługą Office 365.

Szkolenia stacjonarne
Elastyczna oferta

Szkolenia Stacjonarne

Jesteśmy w stanie zorganizować jedno lub dwudniowe szkolenie w wybranym miejscu i czasie, dostosowując zagadnienia do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem poziomu zaawansowania, jak również terminu oraz lokalizacji na terenie całej Polski. Każdy z uczestników naszych szkoleń otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Zobacz przykładowe szkolenia stacjonarne
Szkolenia online
Bez ograniczeń

Szkolenia online

Kursy online z zakresu usługi Office 365 i jej poszczególnych aplikacji. Nasza oferta szkoleń online dostępna jest dla Państwa w formie wideo w ramach platformy e-learningowej – Akademii CentrumXP, dzięki czemu kursy można odbywać również mobilnie. Wszystkie szkolenia składają się z obszernej części teoretycznej w formie wykładów oraz części praktycznej – ćwiczeń i testów.

Zobacz przykładowe szkolenia online

Oferta dla Twojego biznesu

Office 365

Szkolenia Stacjonarne

Szacowany czas trwania szkolenia: 8 - 10 godzin

Proponowane tematy szkoleń:

 • Office 365 - Szkolenie z podstaw obsługi aplikacji
 • Organizacja pracy w Microsoft Office 365
 • Zarządzanie usługą Microsoft Office 365
 • Zespołowa praca zdalna w usłudze Office 365

Szkolimy także z obsługi poszczególnych aplikacji:

Office 365

Szkolenia online

Szacowany czas trwania szkolenia: 8 - 10 godzin

Proponowane tematy szkoleń:

 • Portal Office 365 – administrator
 • Kontakty i kalendarz
 • Office Online
 • Wdrożenie Office 365

Szkolimy także z obsługi poszczególnych aplikacji:

Najnowsze wdrożenia OnexGroup

 • Onex Group

  Azure: Maszyny Wirtualne, Backup, Zabezpieczenia

  Pomogliśmy wdrożyć i skonfigurować środowisko przy zastosowaniu roli Remote Desktop License Server i licencji SAL, umożliwiając stały dostęp do zasobów z dowolnego miejsca.

  Zobacz case study
 • Fort Systemy Informatyczne

  Maszyny Wirtualne, Licencja SAL, Bazy danych SQL, Web Service

  Pomogliśmy wdrożyć i skonfigurować środowisko przy zastosowaniu roli Remote Desktop License Server i licencji SAL, umożliwiając stały dostęp do zasobów z dowolnego miejsca.

  Zobacz case study
 • Polska Agencja Inwestycji i Handlu

  Office 365: Exchange Online, Skype dla firm, SharePoint, OWA, Teams, Outlook

  Dopasowaliśmy odpowiednie rozwiązania do indywidualnych potrzeb firmy. Pomogliśmy w kompleksowym wdrożeniu usługi Office 365, zwracając szczególną uwagę na aplikacje służące do komunikacji między pracownikami – Skype dla Firm, Teams, Outlook.

  Zobacz case study
 • Northgate Logistics Sp. z o.o. Sp.k.

  Office 365: Exchange Online, Skype dla firm, SharePoint, Teams

  Wdrożyliśmy bezpieczne dla firmy środowisko do pracy w chmurze, które pozwoliło na przechowywanie i współtworzenie danych wraz ze spersonalizowanym systemem zarządzania tożsamością.

  Zobacz case study

Pozostałe wdrożenia

Axamo Limited

Licencja SAL, Bazy danych SQL, Web Service

Axamo to polsko-angielska agencja rekrutacyjna, zajmująca się doradztwem zawodowym oraz pośrednictwem pracy. Rozumiejąc potrzebę synchronizacji wszystkich firmowych działań Onex Group zaproponował agencji wdrożenie nowoczesnego pakietu biurowego Office 365 Business Premium. Dzięki usługom Microsoft poprawiona została przede wszystkim komunikacja zarówno wewnątrz firm, jak i zewnętrzna. Dodatkowo uporządkowane zostały także firmowe dokumentacje poprzez przeniesienie wszystkich skrzynek na jedną domenę.

Asstra Polska

Licencja SAL, Bazy danych SQL, Web Service

AsstrA-Associated Traffic AG, dostawca międzynarodowych usług transportowo-logistycznych, zdecydował się na zmianę licencjonowania pakietów Office ze względu na elastyczność, jaką oferuje Microsoft 365. Biura AsstrA zlokalizowane w 18 krajach Europy, WNP i Azji, dzięki instalacji na różnych urządzeniach w obrębie jednej licencji, uzyskały możliwość zwiększenia oraz doskonalenia mobilności swoich działań. Tworzenie dokumentów z różnych urządzeń oraz szybszy ich przekaz wpłynął na optymalizację czasu pracy całej grupy kapitałowej.

Pollena Ostrzeszów

Licencja SAL, Bazy danych SQL, Web Service

Pollena Ostrzeszów, będąca liderem branży kosmetycznej oraz wytwarzająca produkty hipoalergiczne zrezygnowała z licencji wieczystych na rzecz zawsze aktualnego Office 365. Przy dużej liczbie pracowników, dzięki tej zmianie zarządzanie licencjami przez administratorów stało się znacznie łatwiejsze oraz zapewniło utrzymanie porządku w obrębie całego konta. Natomiast możliwość dopasowania i zmiany licencji podczas trwania rocznych subskrypcji pozwoliła sprostać oczekiwaniom ciągle podnoszącym swoje kwalifikacje pracownikom.

Uniwersytet Wrocławski

Licencja SAL, Bazy danych SQL, Web Service

Uniwersytet Wrocławski, posiadając setki licencji wieczystych postanowił przetestować Office 365 tak, aby cała placówka mogła korzystać z licencji dedykowanej nauczycielom i wykładowcom. Optymalizacja kosztów wynikająca z użytku zawsze aktualnej wersji Office pozwoliła jeszcze umiejętniej zarządzać finansami uczelni. Dzięki Office 365 praca dla wykładowców stała się wygodniejsza, szczególnie ze względu na dostęp do wszystkich plików z każdego miejsca i dowolnego urządzenia.

Air Club Centrum Podróży / BCD Travel

Licencja SAL, Bazy danych SQL, Web Service

Air Club Centrum Podróży / BCD Travel zajmuje się kompleksową obsługą podróży służbowych klienta biznesowego w zakresie: bilety lotnicze, kolejowe, hotele, wynajem aut, wizy, wyjazdy motywacyjne, organizacja i obsługa konferencji. Air Club / BCD Travel z Onex Group współpracuje od ponad roku. Wdrożenie zakupionych produktów pozwoliło tej firmie zmodernizować i unowocześnić już wykorzystywaną infrastrukturę, zoptymalizować i usprawnić współpracę między poszczególnymi działami oraz dostosować rozwiązania do aktualnych potrzeb rynku.

Nadleśnictwo Wieluń

Office 365 Business

Nadleśnictwo Wieluń zdecydowało się na zakup Office 365 głównie ze względu na możliwość posiadania tej samej licencji na 5 urządzeniach oraz dostępu do najnowszych wersji aplikacji w ramach wykupionego planu Office 365.Pracownicy mają dostęp do tworzonych dokumentów z poziomu różnych urządzeń, mogą lepiej wykorzystywać swój czas pracy, dzięki szybszemu tworzeniu dokumentów oraz prostej obsłudze zestawu programów biurowych.

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!