Onex Group to największy w Polsce dostawca Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft. Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Obecnie wypływamy na szerokie wody i budujemy nowy zespół zajmujący się rozwiązaniami chmurowymi i wdrożeniami MS365. Szukamy więc najlepszych specjalistów na rynku. Jeśli czujesz się jednym z nich i jesteś gotowy na to wyzwanie - stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! Czekamy właśnie na Ciebie. 😊

IT Project Manager

Godzinowo: 90 - 120 zl/h + VAT B2B

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami IT end-to-end
  • Zarządzanie zakresem projektu, budżetem, ryzykiem, czasem
  • Komunikacja oczekiwań do zespołu projektowego
  • Dbanie o jakość
  • Dbanie o przepływ i dzielenie się wiedzą podczas trwania projektu (najlepsze praktyki itp.)
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań z klientem, prezentowanie postępu projektu i planowanie kolejnych działań
  • Dbanie o budżet i harmonogram projektu
  • Rozwiazywanie problemów i zarzadzanie zmianami w zakresie projektu
  • Stawianie sobie i zespołowi projektowemu ambitnych celów i rozwijanie swoich umiejętności

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia jako Project Menedżer w projektach IT
  • Zrozumienie środowiska cloud (Azure, AWS lub Google)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu utrzymując jakość oferowanych rozwiązań
  • Umiejętności analityczne, skupienie na rozwiązywaniu problemów
  • Ciekawość i determinacja do poszerzania swojej wiedzy i kompetencji
  • Umiejętność wpływania na zespół projektowy (motywowanie, wspieranie, budowanie wizji osiągania wspólnego celu)
  • Wysoki profesjonalizm w podejściu do pracy i klientów
  • Zawansowana znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie i piśmie

Mile widziane certyfikaty:

  • PMP lub Scrum Master (PSMI, II, III)

To oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu od zera
  • Kultura organizacyjna oparta na transparencji, odpowiedzialności i zaufaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe stanowisko pracy - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pełnej lub częściowej pracy zdalnej lub praca z biura w naszych lokalizacjach
  • Zróżnicowany wachlarz możliwości rozwojowych - szkolenia produktowe, sprzedażowe, fundusz na rozwój własny, lekcje z języka (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki do wyboru), karta Kultura
  • Dostęp do Onexowej Biblioteki - tworzona przez pracowników dla pracowników
  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru
  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski
  • Wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

Chciałbyś dowiedzieć się więcej nt. powyższej oferty? Pisz śmiało!

rekrutacja@onexgroup.pl