Platforma Azure -
chmura, której możesz zaufać

Azure to wielofunkcyjna platforma w chmurze pozwalająca na wdrożenie i dobór różnorakich usług w zależności od potrzeb firmy. Pozwala nie tylko na wprowadzenie wielu pomocnych rozwiązań i narzędzi do pracy, ale przede wszystkim nie wymaga zakupu dodatkowej infrastruktury. Daje także możliwość integracji obecnej infrastruktury serwerowej ze środowiskiem w chmurze – co znacznie usprawnia pracę.

Zabezpiecz swoje dane - postaw na Azure

Microsoft zapewnia niemal 100% dostępności do systemu Azure, co daje gwarancję niezawodności i pewności, że firmowe dane znajdują się w bezpiecznym miejscu.

 • Elastyczność

  Ogromny wybór z wielu gotowych i dostępnych rozwiązań
 • Oszczędność

  Płatność wyłącznie za rzeczywiste zużycie
 • Wydajność

  Brak konieczności posiadania dodatkowej infrastruktury
 • Skalowalność

  Dynamiczna skalowalność pozwalająca na optymalizację bazy danych
 • Bezpieczeństwo

  Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami w obciążeniach chmury

Co możesz zrobić na platformie Azure?

Usługi z rodziny Azure to rozwiązania w pełni elastyczne - dopasowane do indywidualnych potrzeb infrastruktury klienta. Opłaty za usługi wynikają wyłącznie z rzeczywistego ich zużycia, co zapobiega generowaniu się niepotrzebnych kosztów. Dobrze skonfigurowana usługa w Microsoft Azure pozwala nam na rozliczanie rzeczywistego kosztu zużycia, co do minuty jego użytkowania.

 • Tworzenie, testowanie
  i uruchamianie aplikacji

  Microsoft Azure pozwala na błyskawiczne tworzenie i testowanie aplikacji oraz uruchamianie ich w infrastrukturze lokalnej lub w chmurze. Wdrożenie aplikacji nie wymaga odpowiedniego zaopatrzenia sprzętowego. Wszystkie dostępne narzędzia gwarantuje Microsoft Azure. Aplikacje tworzymy w standardowych językach np. PowerShell lub Visual Studio. Następnie możemy przenieść je między system Azure i środowisko lokalne lub środowisko hostowane przez inną firmę.
 • Zwiększanie zasięgu
  infrastruktury

  Globalne centra danych Microsoft zwiększają zasięg i dostępność udostępnianych materiałów. Materiały marketingowe i multimedia oraz szybkie przesyłanie danych będą dostępne dla wszystkich klientów na całym świecie. Microsoft Azure zapewnia globalna skalę bez ponoszenia wygórowanych kosztów, pozwalającą na większą docieralność w sieci.
 • Tworzenie kopii zapasowych
  i odzyskiwanie danych

  Usługa Azure Site Recovery ułatwia odzyskiwanie danych poprzez automatyzacje replikacji maszyn wirtualnych miedzy lokalnymi serwerami a chmurą. Pozwala to na łatwą konfigurację, zdalne monitorowanie kondycji usługi i szybkie odzyskanie danych w razie awarii. Azure Backup jest całkowicie zintegrowany z systemem Windows Server Backup i System Center Data Protection Manager co znacznie ułatwia tworzenie kopii zapasowych na zewnętrznym środowisku.
 • Dostępność
  wbudowanych narzędzi

  Azure pozwala na łatwe i szybkie tworzenie maszyn wirtualnych oraz aplikacji bez konieczności poświęcania znacznej ilości czasu i pieniędzy. Dodatkowo system zapewnia wbudowane narzędzia do analizy danych i wysoce zaawansowaną kontrolę zarządzania dostępem. Wbudowane rozwiązania i narzędzia Microsoft Azure gwarantują znacznie prostsze i tańsze wdrożenie, niż w lokalnej infrastrukturze.
 • Rozszerzenie firmowego
  centrum danych

  Microsoft Azure można w łatwy sposób zastosować jako rozszerzenie istniejącego firmowego centrum danych. Azure pozwala na utworzenie wirtualnej sieci prywatnej i połączenie jej z istniejącym centrum danych.
 • Tworzenie
  witryn internetowych

  Dzięki Microsoft Azure w łatwy sposób utworzyć można firmową stronę internetową bez konieczności inwestowania w specjalistyczną infrastrukturę serwerową. Szeroka gama zastosowań aplikacji i ich funkcjonalność pozwalają na profesjonalne tworzenie i administrację stroną internetową.

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!