SharePoint Online dla firm

Udostępniaj zawartość, wiedzę i aplikacje oraz zarządzaj nimi online

SharePoint Online to jeden z najbardziej rozbudowanych i elastycznych elementów pakietu Office 365. Narzędzie służy do tworzenia rozbudowanych obiegów dokumentów oraz dostosowanych do indywidualnych potrzeb aplikacji.

SharePoint Online - krok po kroku

Wdrożenie SharePoint Online wymaga odpowiedniej wiedzy i zaplecza technicznego. Onex Group oferuje profesjonalne wsparcie w tej dziedzinie oraz zapewnia gwarancję poprawnego działania usługi SharePoint, zgodni w wymaganiami klienta.

1

Rozpoznanie
potrzeb klienta

2

Stworzenie
indywidualnej struktury

3

Wdrożenie i konfiguracja
SharePoint Online

4

Przekazanie gotowego
rozwiązania

5

Szkolenie z obsługi
nowego system

SharePoint Online dla firm
dlaczego warto?

Sprawny obieg dokumentów

System służący usprawnieniu pracy w firmie. Istnieje możliwość kreowania dowolnych obiegów dokumentów dostosowanych do potrzeb konkretnej organizacji. Automatyczny przepływ dokumentów pozwala znacznie uprościć proces zatwierdzania i wymiany informacji.

Grupy robocze

Tworzenie grup roboczych pozwala na określenie którzy pracownicy mogą mieć dostęp do jakich informacji. Za pomocą panelu administracyjnego usługi SharePoint Online można w łatwy sposób zarządzać uprawnieniami jakimi dysponują użytkownicy systemu.

Duży wybór aplikacji

SharePoint Online oferuje do dyspozycji dużą ilość darmowych i płatnych aplikacji biznesowych. Są one łatwe we wdrożeniu i pozwalają na bezpośrednie rozpoczęcie pracy.

Wspólna praca na dokumentach

SharePoint Online pozwala na edycję dokumentów w czasie rzeczywistym wspólnie przez kilka osób. Funkcja wersjonowania tworzy historię zmian przeprowadzanych na plikach oraz daje możliwość szybkiego odtworzenia dowolnej wcześniejszej wersji.

Elastyczna struktura

SharePoint Online pozwala na dostosowanie wyglądu i funkcji narzędzia zgodnie z zapotrzebowaniem firmy. Klient sam decyduje co jak ma wyglądać oraz działać.

Dostęp z dowolnego miejsca

Pracując na dokumentach w usłudze SharePoint zapewniamy sobie możliwość dostępu do nich z dowolnego miejsca i urządzenia połączonego z Internetem.

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!