Szkolenia Online
Office 2019 i Office 365

W ofercie Onex Group znajdą Państwo ponad 900 tematów szkoleniowych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft. Uczymy pracy zarówno z najnowszymi aplikacjami pakietów Office 2016 oraz Office 365, jak i ze starszymi wersjami tych programów. Nasze kursy online zostały przygotowane przez wykwalifikowanych ekspertów najpopularniejszego w Polsce portalu o technologii Microsoft – CentrumXP. Oferta Onex Group to ponad 111 godzin materiałów szkoleniowych, a także ćwiczenia i testy, dzięki czemu można doskonalić umiejętności obsługi najpopularniejszych aplikacji w praktyce.

Nasza oferta e-learningowa

Akademia CentrumXP

Największa platforma e-learningowa
ze szkoleniami Microsoft online
Zobacz więcej
Największa platforma e-learningowa ze szkoleniami Microsoft on-line. Do każdego tematu prezentowany jest kilkuminutowy wykład, w którym w przyjazny sposób przedstawiamy możliwości i sposób użycia poszczególnych elementów aplikacji pakietu. Po zapoznaniu się z częścią zagadnień materiał kończy się testem aby łatwiej utrwalić omawiany dotąd materiał. Szkolenia dotyczą zarówno pojedynczych aplikacji firmy Microsoft, jak i całych pakietów Office 365 oraz Office 2016.

Platforma Twojej Firmy

Spersonalizowana platforma
e-learningowa
Zobacz więcej
Uproszczona wersja platformy Premium rozszerzona o dodatkową funkcję zarządzania kontami wewnątrz organizacji. Pozwala ona na utworzenie konta administratora, przypisywanie konkretnych szkoleń do kont pracowników oraz podgląd postępów przez nich dokonywanych. Platforma Lite zostaje dostosowana do potrzeb klientów i wzbogacona o własną identyfikację wizualną.

Dlaczego warto?

 • Elastyczne
  rozwiązania

 • Imienny
  Certyfikat

 • Przystępna
  forma szkoleń

 • Kursy tworzone
  przez ekspertów

 • Bogata teoria
  i praktyka

 • Ćwiczenia i testy
  kompetencji

Zobacz, jak wyglądają nasze szkolenia

Aby zapoznać się bliżej z formą naszych szkoleń zapraszamy do obejrzenia fragmentu wybranego tematu szkoleniowego.

Kurs Excel 2016
Kurs Word 2016
Kurs Outlook 2016

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!