Centrum Obsługi Klienta

Masz pytania? Nasi konsultanci dostępni są dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00. W weekendy i święta zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zostaw swój numer telefonu, a my oddzwonimy w wybranym przez Ciebie terminie.

Kontakt z nami

Jesteśmy dostępni: poniedziałek - piątek, 8:00 - 17:00

Formularz kontaktowy

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 1 dnia roboczego

Wiadomość została wysłana.

Nie udało się wysłać poprawnie wiadomości.

Uzupełnij wszystkie pola

Często zadawane pytania (FAQ)

Licencje komercyjne Office 365 (Essentials, Business, Business Premium, Enterprise E3 itd.) występują w modelu licencjonowania CSP (Cloud Solution Provider), tzn. podpinane są bezpośrednio przez dostawcę usług chmurowych, pod konto służbowe w witrynie Microsoft. Licencje niekomercyjne Office 365 (Personal, Home itp.), bądź też dożywotnie (Office 2016 Home and Business, Windows) występują w modelu licencjonowania ESD (Electronic Software Distribution), tzn. że klucze licencyjne są dostarczane w wiadomości e-mail.
Office 365 posiada jedną licencję, która przypisana jest do jednego użytkownika. Pakiet można zainstalować nawet na 15 urządzeniach (5 x PC lub Mac, 5 x Telefon, 5 x Tablet). Wyjątkiem jest licencja Office 365 dla Użytkowników Domowych, gdzie z wszystkich aplikacji pakietu i dodatkowej przestrzeni dyskowej w OneDrive, może korzystać aż 5 użytkowników.
Aby pobrać licencję Open należy zarejestrować/zalogować się w witrynie VLSC. Następnie w zakładce „Materiały do pobrania i klucze” wybrać zakupioną licencję i kliknąć „Pobierz”. W dalszym kroku, w zakładce „Licencje, podsumowanie relacji”, należy wybrać numer licencji (niebieski po lewej stronie), a następnie przejść do zakładki „klucze produktów”. Tam znajduje się klucz do zakupionej licencji. Po zainstalowaniu licencji wystarczy wprowadzić klucz w odpowiednie pole.
Naszym klientom zapewniamy nie tylko stabilne ceny oraz najwyższą jakość obsługi, ale także kompleksowe wsparcie techniczne wraz z fachowym doradztwem z zakresu wyboru licencji. W przypadku pytań i wątpliwości nasi specjaliści ds. technicznych pozostają do Państwa dyspozycji. Skontaktuj się z nami pod wyżej podanym numerem telefonu lub wypełnij formularz, a odpowiedzi udzielimy w ciągu 1 dnia roboczego.
Tak. W ofercie Onex Group znajdziecie Państwo autorskie szkolenia stacjonarne i e-learningowe dotyczące oprogramowania Microsoft Office 365, Office 2016, poszczególnych aplikacji tych pakietów oraz systemu Windows. Szkolenia dedykujemy w szczególności dla firm, zarówno dla pracowników z różnych branż i grup zawodowych, jak i dla kadry zarządzającej. Dzięki naszym szkoleniom możliwe jest zdobycie praktycznych umiejętności, które zapewniają wzrost efektywności pracy.

Dane firmy

Właściciel sklepu

Jakub Hryciuk
NIP: 5751726496
REGON: 240028596

Onex Group

ul. Kierbedzia 4
00 - 728 Warszawa
Onex Group

Oddział w Częstochowie

al. NMP 34
42-202 Częstochowa

Numer konta

ING Bank Śląśki
55 1050 1025 1000 0090 3150 6430

Skontaktuj się z nami

Nasi konsultanci dostępni są dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

Tomasz Smirnow
Tomasz Smirnow Key Account Manager
Polska Północna
+48 516-095-400 Tomasz.Smirnow@OnexGroup.pl
Robert Suliga
Robert Suliga Partner Account Manager
Polska Południowa
+48 572-946-466 Robert.Suliga@OnexGroup.pl
Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!