Onex Group to największy w Polsce dostawca Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft. Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Obecnie wypływamy na szerokie wody i budujemy nowy zespół zajmujący się technologiami Cloud i MS 365. Szukamy więc najlepszych specjalistów na rynku. Jeśli czujesz się jednym z nich i jesteś gotowy na to wyzwanie - stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! Czekamy właśnie na Ciebie. 😊

Senior Full-stack Developer with Azure and Power BI

Godzinowo: 92 -120 zł netto/h + VAT B2B

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wdrażanie złożonych rozwiązań w obszarze Microsoft Power BI, Power Platform i Azure
  • Praca ze środowiskiem chmury (Azure)
  • Projektowanie, tworzenie i zarządzanie bazami danych SQL Server w Azure
  • Praca z technologiami SSIS, ETL
  • Przegląd i usprawnianie praktyk pracy z danymi
  • Praca w technologii Azure Analysis Services, DAX
  • Projektowanie I wdrażanie rozwiązań w raportowaniu, analizach, wizualizacji danych
  • Identyfikacja trendów w BI
  • Dostarczanie wyjątkowego doświadczenia i usług klientom opartych na budowaniu długofalowych relacji

Nasze wymagania:

  • 5 lat komercyjnego doświadczenia w Microsoft ETL (Azure Data Factory, Azure Data Bricks, Data Lake, SSIS) oraz Microsoft BI (Power BI, Tabular Models)
  • Doświadczenie w SQL, Python
  • Doświadczenie w dostarczaniu projektów end-to-end w obszarze BI i Data Engineering
  • Umiejętność dostosowywania rozwiązań technologicznych do potrzeb klientów
  • Dobrze rozwinięte umiejętności w zakresie rozwiązywania kompleksowych problemów i krytycznego myślenia
  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi klientami I interesariuszami na różnych szczeblach organizacji
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w zespole
  • Zawansowana znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie i piśmie

To oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu od zera
  • Kultura organizacyjna oparta na transparencji, odpowiedzialności i zaufaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe stanowisko pracy - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pełnej lub częściowej pracy zdalnej
  • Zróżnicowany wachlarz możliwości rozwojowych - szkolenia produktowe, sprzedażowe, fundusz na rozwój własny, lekcje z języka (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki do wyboru), karta Kultura
  • Dostęp do Onexowej Biblioteki - tworzona przez pracowników dla pracowników
  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru
  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski
  • Wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

Chciałbyś dowiedzieć się więcej nt. powyższej oferty? Pisz śmiało!

rekrutacja@onexgroup.pl