Jesteśmy największym w Polsce dostawcą Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz liderem na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft.

Nasze kompetencje potwierdzają liczne nagrody i tytuły, m.in. Partnera Roku Microsoft 2018 w Polsce w sektorze MŚP.

Nie osiadamy jednak na laurach i cały czas się rozwijamy.

Nasz sklep CentrumXP przerodził się w onex.store, rozszerzyliśmy sprzedaż o urządzenia elektroniczne, m.in. laptopy, telefony, tablety, akcesoria gamingowe, monitory i drukarki. Dodatkowo w odpowiedzi na potrzeby klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o szereg nowych usług, takich jak Software House, IT z onex.store, wdrożenie, serwis i konsultacje inżynierskie.

Stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! 😊

React Developer

Twój zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji internetowych przy użyciu React
  • Rozwój kluczowego produktu firmy - sklepu internetowego onex.store
  • Udział w projektach zewnętrznych dla klientów Onex Group
  • Współpraca z Zespołem Developerskim oraz Product Ownerem
  • Bliska współpraca z zespołem UX Design
  • Pełnienie roli mentora dla nowych pracowników oraz przeprowadzanie code review
  • Udział w projekcie onex.developers - praca przy projektach zewnętrznych dla naszych klientów

Nasze wymagania:

  • Masz około 3 lat doświadczenia komercyjnego w roli React Developera
  • Znasz technologie: React, HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Redux, Git
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w mowie i piśmie
  • Twoje umiejętności interpersonalne są na wysokim poziomie
  • Potrafisz pracować w zwinnym zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w środowisku Agile - SCRUM

Chciałbyś dowiedzieć się więcej nt. powyższej oferty? Pisz śmiało!

rekrutacja@onexgroup.pl