Onex Group to największy w Polsce dostawca usług chmurowych Microsoft (Office 365, Microsoft 365, Azure) dla konsumentów oraz mikro i małych przedsiębiorstw. Obsługujemy 35 tys. Klientów w tym 20 tys. w modelu subskrypcyjnym (miesięcznym i rocznym).

Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft.

Otrzymaliśmy wyróżniania Partnera Roku Microsoft w Polsce w różnych kategoriach w latach 2015-2019 oraz międzynarodową nagrodę Microsoft 2017 Partner of the Year - Finalist!

1 sierpnia 2020 wystartowaliśmy z nowym projektem – onex.store - platformą e-commerce z oprogramowaniem w modelu SaaS, sprzętem i usługami IT dedykowaną Klientom z sektora MŚP.

Stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! 😊

Szef działu wdrożeń produktów Microsoft

Twój zakres obowiązków:

  • Budowanie zespołów sprzedażowego oraz wdrożeniowego produktów Microsoft: Microsoft 365, Office 365, SharePoint, Azure
  • Czuwanie nad realizacją projektów wdrożeniowych oraz dostarczanymi usługami IT
  • Podejmowanie działań zmierzających do zapewnienia i podwyższania kompetencji oraz motywacji pracowników
  • Prowadzenie analiz przedwdrożeniowych oraz parametryzacją systemów pod potrzeby klienta
  • Bieżący monitoringi i analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Budowanie strategii marketingowej oraz sprzedażowej firmy oraz czynny udział w jej wdrażaniu

Nasze wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Potrafisz sprawnie łączyć umiejętności i doświadczenie z dziedziny IT, zarządzania oraz sprzedaży
  • Posiadasz dużą wiedzę techniczną na temat produktów Microsoft
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami np. ITIL, Scrum, Agile, Prince2
  • Jesteś zaangażowany, proaktywny i konsekwentny w dążeniu do samodzielnie wyznaczonych celów
  • Masz umiejętności nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych
  • Chętnie dzielisz się wiedzą i doświadczeniem

Mile widziane:

  • Posiadasz certyfikaty z serii MS - 900

Chciałbyś dowiedzieć się więcej nt. powyższej oferty? Pisz śmiało!

rekrutacja@onexgroup.pl