Onex Group to największy w Polsce dostawca Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft. Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Obecnie wypływamy na szerokie wody i budujemy nowy zespół zajmujący się technologiami Cloud i MS 365. Szukamy więc najlepszych specjalistów na rynku. Jeśli czujesz się jednym z nich i jesteś gotowy na to wyzwanie - stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! Czekamy właśnie na Ciebie. 😊

Microsoft 365 Consultant

Godzinowo: 53 – 84 zł netto /h + VAT B2B

Twój zakres obowiązków:

  • Konsultacje i wdrożenia w zakresie Microsoft 365
  • Dopasowywanie rozwiązań technicznych do potrzeb klientów tak, aby wspierały ich cele biznesowe
  • Projektowanie rozwiązań, budowanie planu i estymacji rozwiązań
  • Współpraca z zespołami presales, architektami i konsultantami MS365
  • Przestrzeganie ustalonych najwyższych standardów dotyczących jakości
  • Praca w metodykach Agile i/lub Waterfall

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w Microsoft 365
  • Znajomość modeli licencjonowania produktów Microsoft i usług w ramach poszczególnych planów MS365
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych i tworzeniu koncepcji rozwiązań informatycznych
  • Znajomość: Active Directory, Exchange Online, SharePoint Online, Teams, Microsoft Intune, produktów Microsoft związanych z security (AIP, MIP, DLP, etc.)
  • Znajomość PowerShell, Power Automate
  • Praktyczna wiedza z zakresu sieci komputerowych, VPN
  • Znajomość środowiska chmurowego Azure
  • Ciekawość i determinacja do poszerzania swojej wiedzy i kompetencji
  • Otwartość na pracę w zespole i „granie do jednej bramki”
  • Zawansowana znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie i piśmie na poziomie B2
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności

To oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu od zera
  • Kultura organizacyjna oparta na transparencji, odpowiedzialności i zaufaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe stanowisko pracy - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pełnej lub częściowej pracy zdalnej
  • Zróżnicowany wachlarz możliwości rozwojowych - szkolenia produktowe, sprzedażowe, fundusz na rozwój własny, lekcje z języka (angielski, hiszpański, włoski, niemiecki do wyboru), karta Kultura
  • Dostęp do Onexowej Biblioteki - tworzona przez pracowników dla pracowników
  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru
  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski
  • Wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

Chciałbyś dowiedzieć się więcej nt. powyższej oferty? Pisz śmiało!

rekrutacja@onexgroup.pl