Jesteśmy największym w Polsce dostawcą Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz liderem na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft.

Nasze kompetencje potwierdzają liczne nagrody i tytuły, m.in. Partnera Roku Microsoft 2018 w Polsce w sektorze MŚP.

Nie osiadamy jednak na laurach i cały czas się rozwijamy.

Nasz sklep CentrumXP przerodził się w onex.store, rozszerzyliśmy sprzedaż o urządzenia elektroniczne, m.in. laptopy, telefony, tablety, akcesoria gamingowe, monitory i drukarki. Dodatkowo w odpowiedzi na potrzeby klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o szereg nowych usług, takich jak Software House, IT z onex.store, wdrożenie, serwis i konsultacje inżynierskie.

Stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! 😊

Java Developer

Twój zakres obowiązków:

  • Praca nad aplikacją z obszaru finansowego – przepisanie jej na nowo i tworzenie nowych funkcjonalności przy użyciu najnowszych technologii
  • Dbałość o jakość wytwarzanego kodu (dobre praktyki, testy)
  • Współpraca z innymi zespołami

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomości języka Java i podstawowych pakietów wchodzących w skład JDK
  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Dobra znajomość technologii:

    - JPA i/lub dowolnego z frameworków ORM (na Oracle)
    - Spring Boot
    - Java EE (najnowsza wersja)
    - Web Serwisów opartych o REST i JSON lub WSDL i SOAP
    - Oracle
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Angular

Chciałbyś dowiedzieć się więcej nt. powyższej oferty? Pisz śmiało!

rekrutacja@onexgroup.pl