Onex Group to największy w Polsce dostawca Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft.

Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft. Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Stwórz z nami zgrany zespół i bądź częścią naszych kolejnych sukcesów! 😊

Specjalista ds. Content Marketingu z językiem niemieckim

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie harmonogramu publikacji oraz terminowa realizacja tworzonych materiałów
  • Prowadzenie dedykowanego bloga e-commerce (artykuły, ciekawostki, poradniki)
  • Tworzenie treści zarówno reklamowych, sprzedażowych, newsletterowych, jak i krótkich form, przeznaczonych do publikacji w social mediach
  • Optymalizacja i tworzenie opisów produktowych, kart produktów oraz kategorii na zagranicznej stronie sklepu
  • Analiza trendów rynkowych
  • Wsparcie zespołu w realizacji celów marketingowo – sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. C1)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z tworzeniem treści w języku niemieckim (znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem)
  • Praktyczna znajomość dobrych zasad webwritingu, copywritingu oraz SEO
  • Dobra znajomość działania platform społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram)
  • Umiejętność obsługi narzędzi z zakresu SEO, takich jak: Google Analytics, Google Keyword Planner oraz innych np. Surfer SEO, Senuto, SEMSTORM
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi działami (graficy, e-commerce, marketing)
  • Duża samodzielność w działaniu

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowe stanowisko - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Elastyczne godziny pracy - możliwość dostosowania godzin pracy oraz formy umów
  • Szeroki wachlarz szkoleń - szkolenia produktowe, sprzedażowe, zajęcia z języka oraz fundusz na rozwój własny
  • Onexowa biblioteka - tworzona przez pracowników dla pracowników
  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru
  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski
  • Integracje - wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań
  • Bonusy świąteczne - wystawne kolacje i premie świąteczne
  • Zwierzęcy wolontariat - wspieramy schroniska i pomagamy w opiece nad bezdomnymi zwierzętami

Chciałbyś dowiedzieć się więcej nt. powyższej oferty? Pisz śmiało!

rekrutacja@onexgroup.pl