Jesteśmy Onex Group

Eksperci Technologii Microsoft

Onex Group powstał w 2005 roku jako efekt pasji młodych entuzjastów technologii Microsoft. Obecnie jesteśmy największym w Polsce dostawcą Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz liderem na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasz autorski portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju portal o technologii Microsoft.

Specjaliści, dla których praca stała się pasją

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim PASJA, którą kierujemy się w pracy i która pozwala nam codziennie osiągać nowe sukcesy oraz wolność w podążaniu do ambitnych celów – w ONEX GROUP ufamy ludziom i ich kompetencjom. Będziesz mieć realny wpływ na biznes, bez rozliczania Cię z godzin pracy czy hierarchicznej struktury - nasze sukcesy są efektem współpracy zaangażowanych zespołów.

Łączymy technologię z pozytywną atmosferą, która towarzyszy nam każdego dnia!

Inspirujemy się i dzielimy wiedzą i odpowiedzialnością. Wspieramy rozwój kompetencji zawodowych, jak i prywatnych zainteresowań naszych pracowników.

Wartości, którymi kierujemy
się na co dzień

Zaangażowanie

Jesteśmy proaktywni i odważni. Bierzemy odpowiedzialność za swoje decyzje i traktujemy ją jak przywilej, a nie obowiązek. Wspólne sukcesy sprawiają nam satysfakcję.

Szacunek

Przestrzegamy zasad kultury, okazujemy wdzięczność i staramy się być dla siebie uprzejmi bez względu na okoliczności.

Transparentność

Zarówno we wzajemnych relacjach, jak i współpracy z klientami, kierujemy się zasadami uczciwości i szczerości.  

Zaufanie

Nie akceptujemy postawy roszczeniowej, gdyż jest ona oznaką braku zaufania. Ufamy klientom oraz sobie nawzajem.

Lojalność

Dbamy o interes i dobre imię firmy oraz jej pracowników. Stawiamy na długoterminowe relacje z klientami.

Rozwój

Jesteśmy ciekawi świata i chętni do pogłębiania swoich kwalifikacji. Każdy z nas ma swoje zainteresowania i pasje, również poza pracą, i chętnie dzielimy się nimi między sobą i wspieramy w ich rozwoju.

Uwielbiam pracę w Onex Group! Zawsze miałem poczucie, że jestem doceniony oraz mam realny wpływ na firmę, która inwestowała we mnie od samego początku, m.in. wysyłając na specjalistyczne szkolenia. Cenię panującą tu atmosferę, ludzi na których pomoc zawsze mogę liczyć oraz nasze coroczne wyjazdy integracyjne. Rano, jadąc do biura, nie mogę doczekać się najpyszniejszej kawy z onexowego ekspresu.

Lubię pracę w Onex Group ponieważ, mogę sama nadać tempo i sposób wykonywania swoich zadań. Każdy dzień jest inny od pozostałych – codziennie spotykam różnych klientów oraz różne problemy, które wymagają kreatywnego rozwiązania. Pracuję z wspaniałymi ludźmi, którzy zawsze pomogą w trudnych sytuacjach, doradzą i przede wszystkim kochają to co robią, tak jak ja! Lubię Onex również dlatego, że wspólnie wspieramy rozmaite akcje dobroczynne, jak np. odwiedzanie schronisk dla bezdomnych zwierząt.

Przygodę w Onex Group rozpoczynałem od pracy przy Portalu CentrumXP, który pozwolił mi rozwijać swoje pasje związane z IT i nowymi technologiami. I tak nieprzerwanie już przez 13 lat! Mam możliwość realizowania się w tym co lubię, bez nacisku zwierzchników i ścisłej kontroli, co przekłada się na wykonywanie zadań nie z obowiązku, ale z pasji. Na całokształt pracy w Onex Group składa się jeszcze świetna atmosfera, brak stresu, konstruktywna krytyka i motywacja, na którą wpływ ma realizacja ciekawych projektów.

Praca w Onex Group to wspaniali, kreatywni ludzie oraz wyjątkowa atmosfera, której nie znalazłam w żadnym innym miejscu dotychczas. Onex Group tworzą ludzie o bogatych osobowościach, pełni pozytywnych emocji, którzy wspierają się nawzajem w każdej sytuacji. Praca tutaj pozwala mi uczestniczyć w świetnych projektach z inspirującymi osobami, które zarażają mnie dobrą energią!

W Onex Group zajmuję stanowisko .Net Developera. Jestem członkiem ambitnego, młodego zespołu, w którym wszyscy dążą do perfekcji. Atmosfera w firmie sprawia, że zwykły dzień pracy staje się ciekawym, nowym wyzwaniem. Tworzymy oprogramowanie na najwyższym poziomie w oparciu o najnowsze technologie, które wybieramy na podstawie indywidualnych potrzeb klientów. Firma zapewnia pełen dostęp do niezbędnych narzędzi programistycznych oraz jednej z największych platform ze szkoleniami dla programistów.

Pracowałem w kilku firmach o różnych kulturach organizacyjnych, ale ONEX GROUP jest wyjątkowy. Tutaj idee, z pozoru utopijne, stają się rzeczywistością! Z dumą na licznych szkoleniach, na które wysyła mnie firma, opowiadam o rozwiązaniach, które stosujemy. Z ekscytacją patrzę też w przyszłość, bo wiem, że, przy tym tempie rozwoju, najlepsze jeszcze przed nami!

Dołącz do nas i korzystaj z benefitów

Chciałbyś z nami pracować?
Aplikuj, nawet, jeśli nie znalazłeś idealnej oferty

Zostaw nam swój profil na LinkedIn lub CV.