Chmura firmowa

Efektywne i bezpieczne środowisko pracy w chmurze Microsoft

Nasza oferta to innowacyjne rozwiązania firmy Microsoft, które pomogą Ci lepiej zabezpieczyć dostęp do firmowych danych, w szczególności tych przechowywanych w „chmurze”. Zacznij wykorzystywać nowoczesne rozwiązania w swojej firmie w sposób inteligentny wraz ze specjalistami Onex Group.

Skontaktuj się z nami i zamów audyt

Krok po kroku

Zobacz jak zadbamy o bezpieczeństwo Twoich firmowych danych.

1

Dokładny audyt

Na dobry początek przeprowadzimy dokładny audyt dotyczący bezpieczeństwa środowiska pracy w Twojej firmie. Zbadamy Twoje potrzeby i zapytamy o największe problemy, z którymi Twoja firma nie może sobie poradzić.

2

Dedykowana oferta

Następnie przygotujemy spersonalizowaną ofertę, w której zaproponujemy najlepsze rozwiązania i narzędzia zapewniające najwyższe bezpieczeństwo Twoich firmowych danych.

3

Kompleksowe wdrożenie

W kolejnym kroku wdrażamy zaakceptowane rozwiązania i odpowiednio je konfigurujemy. Nasze flagowe produkty to Office 365 oraz aplikacje chmurowe a także technologia gwarantująca zabezpieczenie czyli: Enterprise Mobility Security, Microsoft Intune i Azure Information Protection.

4

Wsparcie techniczne

Nie musisz się obawiać problemów technicznych – po zakończonej konfiguracji pozostajemy do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości. Gwarantujemy niezawodność wdrożonych rozwiązań.

Dlaczego my?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale rozumiemy potrzeby nowoczesnych firm, chcących kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo swoich danych w środowisku wirtualnym. Jako profesjonalni dostawcy oprogramowania oraz eksperci technologii Microsoft, naszym klientom zapewniamy nie tylko konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość obsługi, ale także audyt i kompleksowe wsparcie techniczne.

Nasze kompetencje potwierdzają liczne tytuły i nagrody m. in. prestiżowy tytuł Partnera Roku Microsoft 2016 oraz tytuł Partnera Roku Microsoft 2018 w kategorii Reseller w Polsce . Za sprawą znakomitych wyników sprzedażowych Office 365 na świecie – zostaliśmy globalnym Finalistą 2017 Microsoft Partner of the Year Awards.

Zaufaj naszej ekspertyzie

Poprawimy wydajność Twoich ulubionych aplikacji i urządzeń.

 • Zespół ekspertów Microsoft

  Zespół Onex Group tworzą profesjonaliści będący pasjonatami technologii Microsoft. Nasi inżynierowie posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ich wiedzę i umiejętności.

 • Pozytywne rekomendacje

  Nasze wdrożenia zawsze zakończone są wystawieniem pozytywnej rekomendacji, potwierdzającej wdrożenie najlepszych rozwiązań mobilnych i zabezpieczeń dla firm takich jak Twoja.

 • Kompleksowa obsługa

  Na każdym etapie wdrażania naszych rozwiązań zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz pomoc w ich kompleksowej konfiguracji. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w świadczonych usługach.

 • Indywidualne podejście

  W celu jak najlepszego dostosowania wdrażanych rozwiązań do indywidualnych potrzeb firmy, zapewniamy kompleksowy audyt wraz z rzetelną wiedzą, jak efektywnie zabezpieczyć dane.

 • Wieloletnie doświadczenie

  W swojej bazie posiadamy już ponad 15 tysięcy zadowolonych klientów. W każdym miesiącu przeprowadzamy kolejne wdrożenia nowoczesnych rozwiązań dla firm z różnych branż.

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!