Case study:
Northgate Logistics Sp. z o.o. Sp.k

Office 365: Exchange Online, Skype dla firm, SharePoint, Teams

northgatelogistics.pl

Wiodąca spedycja w Polsce

Northgate Logistics Sp. z o.o. Sp.k., jest wiodącą spedycją w Polsce, gwarantującą bezpieczeństwo usługi, profesjonalizm oraz lojalność na trudnym rynku transportu spedycji i logistyki. Firma posiada doświadczenie w przewozie towarów do 51 państw świata, przez co ich oferta uważana jest za jedną z najkorzystniejszych rozwiązań transportowych na rynku. Reputacja Northgate Logistics, budowana na fundamentach innowacyjnych logistycznych rozwiązań oraz ciągłym dążeniu do doskonałości, jest gwarancją bezpieczeństwa dla klientów i powodem ogromnej dumy dla pracowników tej firmy.

„Jeśli chodzi o naszą współpracę - pełen profesjonalizm. Zawsze możemy liczyć na kompleksowe wsparcie działu technicznego.”

Zakres naszych działań

Zobacz jak przy pomocy oprogramowania Microsoft rozwiązaliśmy problemy Northgate Logistics

Problemy, z którymi borykała się firma

Głównym problemem firmy Northgate Logistics był brak spójności w przechowywaniu danych oraz brak możliwości ich sprawnego współdzielenia i współtworzenia. Koordynowanie i zbieranie danych od poszczególnych pracowników powodowało poważne utrudnienia i opóźnienia w pracy poszczególnych działów.

 • Problem z odpowiednim przechowywaniem i zabezpieczeniem danych firmowych
 • Problem z komunikacją oraz współdzieleniem firmowych plików

Rozwiązanie, które przyniosło efekty

Największym wyzwaniem dla nas było stworzenie prawidłowej struktury uprawnień dla bibliotek usługi SharePoint Online W rezultacie firma Northgate Logistics otrzymała bezpieczne środowisko w chmurze do przechowywania i współtworzenia danych wraz ze scentralizowanym systemem zarządzania tożsamością.

 • Wdrożenie usługi Office 365, w tym aplikacij Teams, Flow, Skype dla Firm, Exchange Online, SharePoint Online = Szybsza komunikacja, usprawniona praca zespołowa, efektywna praca mobilna
 • Stały dostęp do szkoleń online = Nowa wiedza i umiejętności niezbędne w pracy grupowej
 • Stworzenie kompleksowego środowiska pracy w chmurze = Możliwość współdzielenia plików, uporządkowana praca wszystkich działów, usprawnienie funkcji zarządzania

Jakie zmiany przyniosły nasze wdrożenia?

Microsoft, wierząc w siłę współpracy w sposób szczególny nieustannie rozwija i udoskonala rozwiązania oraz usługi przeznaczone dla swoich partnerów.

Co zagwarantował Microsoft?

 • Elastyczność

  Ogromny wybór z wielu gotowych i dostępnych rozwiązań
 • Oszczędność

  Płatność wyłącznie za rzeczywiste zużycie
 • Wydajność

  Brak konieczności posiadania dodatkowej infrastruktury
 • Skalowalność

  Dynamiczna skalowalność pozwalająca na optymalizację bazy danych
 • Bezpieczeństwo

  Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami w obciążeniach chmury

Dlaczego Onex Group?

Northgate Logistics podjął współpracę z Onex Group, ponieważ wysoko ceni naszą gromadzoną od wielu lat wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie wdrażania usługi Office 365.

Za największy plus wynikający z naszej współpracy, firma wymienia łatwy dostęp do materiałów szkoleniowych (również mobilny). Pomoc naszych ekspertów przyczyniła się do usprawnienia zbierania i koordynowania danych, szybszej komunikacji między pracownikami, a także ułatwienia w zarządzaniu. Northgate Logistics jako największą korzyść wymienia fakt, iż pakiet Microsoft Office 365 łączy wszystkie niezbędne usługi w jednym miejscu, co sprawia że jest bardziej konkurencyjny od innych dostawców. Drugim bardzo istotnym aspektem jest dostęp do usługi z każdego miejsca na ziemi z dostępem do Internetu.

Jak wygląda współpraca z nami?

 • Kompleksowe
  wsparcie techniczne

  Naszym klientom gwarantujemy nie tylko kompleksowe wsparcie techniczne oraz pomoc na każdym etapie wdrażania usługi, ale również doradztwo powdrożeniowe trwające przez cały okres użytkowania licencji Office 365.
 • Pełna dyspozycyjność
  czasowa

  Doskonale rozumiemy jak ważny jest zarówno czas realizacji zamówień, jak i profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru licencji. Dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów ustalamy dogodne i indywidualne terminy konsultacji z ekspertami technologii Microsoft.
 • Najwyższa jakość
  świadczonych usług

  Jesteśmy liderami sprzedaży Office 365 w segmencie MŚP. Co roku udowadniamy profesjonalizm i innowacyjność w działaniu całego naszego zespołu. Jesteśmy Partnerem Roku 2016 Microsoft w Polsce oraz Finalistą globalnej nagrody 2017 Microsoft Partner of the Year Awards.
Poprzednie case study Polska Agencja Inwestycji i Handlu Następne case study Fort Systemy Informatyczne

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!