Microsoft Azure Backup

Bezpieczne i niezawodne rozwiązanie Microsoft dla Twoich danych

Usługa Backup w Chmurze jest ubezpieczeniem wrażliwych danych gwarantującym zminimalizowanie ryzyka związanego z ich utratą. Wysokie parametry SLA oraz możliwość wyboru kilku rodzajów magazynów (w zależności od wymaganego zastosowania), pozwalają na bezpieczne przechowywanie danych w chmurze i wydajny dostęp do plików. Nasi specjaliści pomogą Ci skonfigurować i zarządzać usługą Backup oraz odpowiedzą na pytania techniczne związane z migracją Twoich danych do chmury.

Dostępne produkty

Miej pewność, że bez względu na okoliczności Twoje pliki dostępne będą dla Ciebie zawsze i wszędzie. Postaw na Backup – prostą i niezawodną usługę kopii zapasowych w chmurze, która zapewni bezpieczeństwo Twoich danych.

Baza plików do 10GB Baza plików do 50GB Baza plików do 500GB
1 urządzenie 1 urządzenie 1 urządzenie

199,99 zł

245,99 zł z VAT

249,99 zł

307,49 zł z VAT

899,99 zł

1 106,99 zł z VAT

Baza plików do 10GB Baza plików do 50GB Baza plików do 500GB
1 urządzenie 1 urządzenie 1 urządzenie

19,99 zł

24,58 zł z VAT

24,99 zł

30,73 zł z VAT

89,99 zł

110,68 zł z VAT

Po zakupie otrzymujesz
dostęp natychmiastowo
Niestandardowe wymagania? Skontaktuj się - dopasujemy produkt do Twoich potrzeb

Dlaczego warto?

Usługa tworzenia i przywracania danych w chmurze. Jest to niezwykle bezpieczne i niezawodne rozwiązanie bazujące na światowej klasy infrastrukturze firmy Microsoft.

 • Pewna oszczędność

  Opłata naliczana jest za faktyczną ilość danych zabezpieczonych w chmurze. Po dokonaniu pierwszego transferu, do chmury wysyłane są jedynie zmiany przyrostowe.
 • Niezwodne bezpieczeństwo

  Zarówno dane przesyłane do chmury , jak i dane już w niej zapisane są szyfrowane, a dostęp do nich jest konfigurowany indywidualnie w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika.
 • Bezproblemowa skalowalność

  Na potrzeby użytkownika istnieje możliwość skonfigurowania usługi Backup - od zaledwie kilku gigabajtów danych do odpowiednika macierzy dyskowej o pojemności kilku petabajtów.
 • Duża uniwersalność

  Obszerny wybór rodzajów magazynów gwarantuje możliwość wykorzystania usługi w wielu scenariuszach. Blog Storage to magazyn obiektów bez struktury, natomiast File Storage jest magazynem plików.
 • Pełna dostępność

  W zależności od wybranej opcji, dane mogą być wielokrotnie replikowane, nawet pomiędzy różnymi centrami danych Microsoftu znajdującymi się w odmiennych lokalizacjach.
 • Wsparcie techniczne

  Wykupując usługę Backup w naszym sklepie otrzymujesz wsparcie naszych inżynierów, którzy pomogą Ci w skonfigurowaniu usługi oraz chętnie doradzą w kwestiach migracji Twojej firmy do chmury.
Dla kogo Backup w Chmurze?

Oferta skierowana jest do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, które szukają idealnego rozwiązania aby skutecznie zabezpieczyć wrażliwe dane. Chmura jest alternatywą dla klasycznego backupu, ponieważ jest dokładniej zabezpieczona, a także bardziej wydajna i elastyczna. W rezultacie zyskujemy obniżenie kosztów oraz zmniejszenie potencjalnego ryzyka związanego z utratą danych. Przechowywanie danych w chmurze Microsoft Azure zapewnia najwyższy poziom usługi, o czym świadczy ponad 50 certyfikatów związanych z bezpieczeństwem i przetwarzaniem danych osobowych. Oferta skierowana jest zarówno dla firm i instytucji już korzystających z platformy Azure , jak i dla klientów, którzy oczekują wsparcia technicznego w zakresie migracji danych do chmury.

Dlaczego warto zabezpieczyć swoje dane?

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie już życia bez komputera czy telefonu komórkowego. Niestety, mimo to często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ogromną część informacji osobistych oraz zawodowych przechowujemy w urządzeniach elektronicznych. Warto jednak pamiętać, że każdy sprzęt, z którego korzystamy na co dzień ma swoją datę przydatności, a różnego rodzaju awarie zazwyczaj pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie.

Zabezpieczenie danych daje pewność, że bez względu na awarie sprzętu, wirusy, błędy ludzi, katastrofy naturalne, takie jak pożar czy coraz powszechniej występujące cyberataki wszystkie nasze dokumenty.

Dlaczego usługi Microsoft?

Im większy dostawca, tym większe możliwości ochrony Twoich danych. Microsoft jako wiodący lider wśród firm z branży technologii informacyjnych ma niemal nieograniczone warunki w zakresie ochrony własnych centrów danych i serwerowni. Firma doskonale zabezpiecza wszystkie przechowywane dane przed wszelkimi zagrożeniami pochodzącymi z cyberprzestrzeni.

Bezproblemowa aktywacja

Zobacz jak prosto rozpoczniesz korzystanie z Backup w Chmurze Microsoft

1

Logujesz się

na portal.azure.com za pomocą swojego konta Microsoft

2

Tworzysz

magazyn danych

3

Konfigurujesz

kopię zapasową w chmurze

4

Pobierasz

oprogramowanie Microsoft Azure Backup Agent

5

Konfigurujesz

kopię zapasową lokalnie na komputerze

Skontaktuj się z nami

Zamów kontakt Zostaw swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 1 dnia roboczego!